Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Czy smartfon to na pewno odpowiedni prezent dla...

Data dodania: 2018-12-12
Eksperci są zgodni, że korzystanie z Internetu na urządzeniach mobilny jest obecnie integralną częścią codziennego życia dzieci. Jednak oprócz wielu praktycznych i użytecznych aspe... więcej »
 
 

Niebezpiecznie na jezdniach i chodnikach. IMGW...

Data dodania: 2018-12-12
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przygotował ostrzeżenie w sprawie oblodzenia dróg i chodników. Ślisko będzie we wszystkich powiatach naszego województwa, dlatego warto zacho... więcej »
 
 

Kolejny wirus w Olsztynie. Na L4 poszło 110...

Data dodania: 2018-12-12
110 osób zatrudnionych w olsztyńskim sądzie rejonowym poszło na zwolnienia. Trudno tej fali chorób nie powiązać z poniedziałkowym protestem, w czasie którego pracownicy sądu upomni... więcej »
 
 

Lech Borak nowym prezesem Przedsiębiorstwa...

Data dodania: 2018-12-12
Kolejna zmiana w miejskiej spółce. Lech Borak został nowym prezesem Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Piszu. Zastąpił on na stanowisku Zbigniewa Wdowiarskiego. więcej »
 
 

Będzie etatowy członek zarządu

Data dodania: 2018-12-12
Dr Waldemar Brenda z PiS ma zostać etatowym członkiem zarządu powiatu. Na ostatniej sesji Rady Powiatu Piskiego radni przegłosowali zmiany w statucie, które umożliwiają stworzenie tak... więcej »
 
 

13 grudnia zapal Światło Wolności

Data dodania: 2018-12-12
Instytut Pamięci Narodowej, podobnie jak w ubiegłych latach, przygotowuje kampanię społeczną pod hasłem „Ofiarom stanu wojennego. Zapal Światło Wolności”. więcej »
 
 

Uwaga na fałszywe sms-y

Data dodania: 2018-12-11
Policja ostrzega przed fałszywymi wiadomościami wysyłanymi na telefony komórkowe i skrzynki mailowe, które wskazują o zaległościach w opłatach. Wchodząc w link i przekazując daną... więcej »
 
 

Jak oszczedzać prąd? Jeden telewizor wystarczy

Data dodania: 2018-12-11
Nie ma się co oszukiwać. Przed nami poważne podwyżki cen energii. Przed częścią z nich nie uciekniemy. Dlatego, żeby nie odczuć wzrostu kosztów, musimy nauczyć się oszczędzać. ... więcej »
 
 

GIS: uwaga na metal w popularnych przekąskach!

Data dodania: 2018-12-11
Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed potencjalnym zanieczyszczeniem ciałem obcym w produkcie – „Precelki Chrupkie” 130 g LAJKONIK. więcej »
 
 

The Spartan szykuje się na Feigenbutza!

Data dodania: 2018-12-10
BOKS/// Przemyslaw Opalach szykuje się do najtrudniejszego z wyzwań w jego dotychczasowej karierze. Już niedługo, 26 stycznia, między ringowymi linami w Niemczech umiejętności olsztyn... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 439
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  piski

  Powiat piski -powiat w województwie warmińsko-mazurskim ma swoją siedzibę w mieście Pisz. Został on utworzony w wyniku reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Od tego czasu należą do niego gminy: Biała Piska, Orzysz, Pisz, Ruciane-Nida, a także cztery miasta: Biała Piska, Orzysz, Pisz, Ruciane-Nida.

  W powiecie panuje najwyższy poziom bezrobocia w skali całego województwa i wynosił on 29,3% w 2014 roku.

  Miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu odnajdą tu dla siebie prawdziwy raj. Zieleń i zapach lasu przyciągają wielbicieli pieszych wędrówek, a jest gdzie spacerować. Można wybrać się m.in. do Puszczy Piskiej, której 90% powierzchni zajmują bory sosnowe. Fani wypoczynku nad wodą powinni zawitać do Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Oprócz lasów w jego skład wchodzi 20 dużych jezior, na czele ze Śniardwami – największym jeziorem w kraju.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola